PRIRODA NAS DRAGULJ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Priroda je za sve nas nesto izuztno i sto je neophodno za nas zivot. Priroda je deo naseg zivota i kao mi nje. Podelimo osecaje i shvatanje, znanje koje smo prikupili u nasoj prirodi, i upoznajmo se sa Autorom svega toga , koji je s'ljubavlju dao.
 
HomezdravljeGalleryLatest imagesÒðàæèÐåãèñòðó¼ ñåÏðèñòóïè

 

 harec pita???

Go down 
5 posters
ÀóòîðÏîðóêà
harecII
Ãîñò
Anonymous



harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime6/1/2009, 21:52

zasto nemogu da udjem na forum, i pored sto sam provjerio ime i sifru
hvala unaprjed na odgororu !!
harec
Íàçàä íà âðõ Go down
AdminII
Ãîñò
Anonymous



harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime7/1/2009, 19:08

Postovani harec,
Zelja mi je da budes posten i da govoris istinu. Ti nemozes uci na forum jer ja to ne dozvoljavam, a ne samo ti, nego niko od onih koji su s'tobom.
Zasto nemozes?
Jednostavno je, i zao mi je, to si tako sam trazijo...
Sam si rekao Marku da neces dugo ostati na forumu, i da si ga pozvao na MSN, dakle sve to odaje neozbiljost i zavitlavanje.
Na ovom forumu sigurno neces naci puno oni koji cu pricati na MSN, jer to nije od velike vaznosti harec.
Jedan forum je za to da bi svi ucestvovali u bratskoj ljubavi , za oni koji su fini takodje mogu ucestvovati, medjutim tvoj cilj nije to harec, i ti sam zans sta hoces, ja nemogu da nagadjam.

Ali za sada su mi rekli da tvoja zelja nije ostati dugo na forumu.
Vec odavno poznajem licnost tvoju, mozes ti promeniti pseudo ali nemozes prometi tvoj stav harec, i razumi da vec odavno sam strpljiva.
Neznam sta trazis sa pricanjem na MSN? Vreme na MSN nije preporucljivo.Svaki radi kako hoce, to ja necu da ulazim u tudje ponasanje, ali na forumu nemoze svako da pravi spletke, zato i ostavljam ovu poruku otvorenu.

Nerazumem tvoj postupak , jer nista se ne podudara ,i posto ti nije zelja da ostanes duze na forumu, onda neznam zasto si postavijo OVO PITANJE, i zasto si se uopste upisao ?
Mark je veran drug... ali ja sam videla odavno da se ti zavitlavas samnom, i naravno da te nikada nije interesovao moj forum, zato si i postirao bez veze na njega...

Trazijo si da ti otvorim forume za tebe, eno ih vise na Google, i ti mislis da je to lepo, jer nezaboravi da su forumi dosli od WEBMASTERA traze da se activiraju il da se izbrisu forumi...

Ti hoces da ratujes kao sto to cinis vec po forumima ,samo to nije tako kako treba da bude, i na taj nacin navlacis mrznju naroda prema Bogu.
Pozdrav harecII

sve ti je u tvojim rukama
Íàçàä íà âðõ Go down
Kidja

Kidja


Áðî¼ ïîðóêà : 6
Ëîêàöè¼à : France
Registration date : 21.09.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime18/1/2009, 17:24

STA JE TO BILO ? O CEMU SE RADI?
Íàçàä íà âðõ Go down
https://prirodaimi.forumsc.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Áðî¼ ïîðóêà : 442
Age : 65
Ëîêàöè¼à : France
Registration date : 16.08.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime18/1/2009, 17:47

Kidja ::
STA JE TO BILO ? O CEMU SE RADI?

Nista strasno, samo treba svako da shvati da na forumu svako je slobodan da cita i postira cak i kad nije upisan, ali da se prave spletke, to ne zelim i ne dozvaljam.
Zelim da mozemo imati poverenja jedne u druge , dakle, molim vas budite od reci. Svako moze da trazi privatno da komuncira sa drugima, a da se prave masovni pozivi kao da je to sastank, to ne, jer mi nismo na sastanku. Forum je za vreme koje nam je odredjeno da se izmenimo dozivljaje i pomognemo jedni drugome sa nacinom pricanja i postova koje mogu biti bogati ohrabrenjem, a ne sa stvarima koje se studiraju kuci ili sam... I naravno nije potrebno da mi se lansiraju svakodnevna trazenja za ono sto nemoze da se cini na forumu.
toliko za sada Kidjo.
Stavicu do kasnije jednu dopuno"pre upisa", tako ce svako znati sta moze jos a sta ne.
Hvala na paznji.
Admin
Íàçàä íà âðõ Go down
http://ruzabela.wwooww.net
Vanja
Vanja
Vanja
Vanja


Áðî¼ ïîðóêà : 138
Ëîêàöè¼à : Belgija
Registration date : 16.08.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime18/1/2009, 18:13

monkey Pa naravno , treba se voditi racuna kako se na forumu ponasa, i nemozemo traziti nesto sto ne ide na forumu, a i treba da svi budu za tim...Poverenje na forumu se stice uz rad na njemu. Ja mislim takodje ko Admin, ucestvovanje na forumu stvara vezu i saznaje se ko je ko i sta ko ocekuje od foruma i od ucesnika. Bez ucestvovanja iskrenog nema price privatno, to treba svako da shvati , i ne da se ljuti, jer nije lako naci forum na kojem moze biti bez brige, znaci, po postiranju svako pokaze svoje lice, a sad ko to ne radi ima sigurno svoje razloge i koji ne zeli da se sazna vise o njemu.
Pozdrav svima
Íàçàä íà âðõ Go down
http://ruzabela.wwooww.net
Slavica

Slavica


Áðî¼ ïîðóêà : 6
Ëîêàöè¼à : Brazil
Registration date : 30.10.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime19/1/2009, 03:03

Embarassed Embarassed Ja razumem, jer mora se voditi racuna s'kim se razgovara, i forum je dovoljan da se razgovara. I ja sam za tim da se po moderaciji foruma , animaciji upoznaju osobe i da se stekne poverenje jedno u drugo treba naravno raditi s'kupa na gradnji ovog foruma koji je za nas kao jedan izlazak u bioskop , sto se tice ostalog , naravno to ima sve svoje vreme i svoje mesto.
U pravu si Admin, mora se paziti , jer mi nemamo namere da se isticemo na nacin koji ne dolikuje i koji moze da s'potice rad naseg Roba...
Hvala
I pozdrav
Íàçàä íà âðõ Go down
http://naturemonami.monforum.fr/index.php
Kris

Kris


Áðî¼ ïîðóêà : 36
Ëîêàöè¼à : France
Registration date : 21.09.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime19/1/2009, 03:10

monkey monkey Drustvo, razumem i ja problem. Naravno, mi nemozemo da ovaj forum napravimo u salu, jednostavno shvatili smo svi da je to forum za one koji zele da ucestvuju u istom duhu i da nije prinudjen da to radi kako radi od kuce do kuce. Ako sad ima osoba koje se interesuju za nas veru , onda to je drugo... Sto se tice MSN, i ja nisam za to da se masovno to radi, jer da je to tako onda bi svi email bili otkriveni. I ja podvlacim da treba voditi racuna kakav stav uzimamo na forumu.
Hvala vama, eto i ja zelim da vas podrzim jer i ja sam za to.
Svako dobro svima i budite dobri.
Cao
Íàçàä íà âðõ Go down
http://ruzabela.wwooww.net/
Ãîñò
Ãîñò
Anonymous



harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime22/1/2009, 00:26

AdminII ::
Postovani harec,
Zelja mi je da budes posten i da govoris istinu. Ti nemozes uci na forum jer ja to ne dozvoljavam, a ne samo ti, nego niko od onih koji su s'tobom.
Zasto nemozes?
Jednostavno je, i zao mi je, to si tako sam trazijo...
Sam si rekao Marku da neces dugo ostati na forumu, i da si ga pozvao na MSN, dakle sve to odaje neozbiljost i zavitlavanje.
Na ovom forumu sigurno neces naci puno oni koji cu pricati na MSN, jer to nije od velike vaznosti harec.
Jedan forum je za to da bi svi ucestvovali u bratskoj ljubavi , za oni koji su fini takodje mogu ucestvovati, medjutim tvoj cilj nije to harec, i ti sam zans sta hoces, ja nemogu da nagadjam.

Ali za sada su mi rekli da tvoja zelja nije ostati dugo na forumu.
Vec odavno poznajem licnost tvoju, mozes ti promeniti pseudo ali nemozes prometi tvoj stav harec, i razumi da vec odavno sam strpljiva.
Neznam sta trazis sa pricanjem na MSN? Vreme na MSN nije preporucljivo.Svaki radi kako hoce, to ja necu da ulazim u tudje ponasanje, ali na forumu nemoze svako da pravi spletke, zato i ostavljam ovu poruku otvorenu.

Nerazumem tvoj postupak , jer nista se ne podudara ,i posto ti nije zelja da ostanes duze na forumu, onda neznam zasto si postavijo OVO PITANJE, i zasto si se uopste upisao ?
Mark je veran drug... ali ja sam videla odavno da se ti zavitlavas samnom, i naravno da te nikada nije interesovao moj forum, zato si i postirao bez veze na njega...

Trazijo si da ti otvorim forume za tebe, eno ih vise na Google, i ti mislis da je to lepo, jer nezaboravi da su forumi dosli od WEBMASTERA traze da se activiraju il da se izbrisu forumi...

Ti hoces da ratujes kao sto to cinis vec po forumima ,samo to nije tako kako treba da bude, i na taj nacin navlacis mrznju naroda prema Bogu.
Pozdrav harecII

sve ti je u tvojim rukama
Draga Caty
Nemam namjeru za raspravljanje ni u kom sluèaju.Neznam iz kog razloga se nijesmo razumljeli. Nemam pojma o forumima koje napominješ. Želim samo nešto ukratko o sebi reæi.
I pord toga sto mi je neša reko da ne idem na ovaj forum, ja sam ipak doso.
E sada moja draga Caty zašto ti mene mješaš sa nešu neznam ni ja sam, ali da si ostala sa nama na MSN-u mogla bi se uvjerit i sama da ja nijesam nešin klon.Moje pravo ime je:
ha`Arec ben Ya`Shayahu ben N`budah pripadam njemaškoj skupštini Niderschelden ativan sam i na jugoslovenskom hebrejsom i arabskom podruèju i vjeoma puno braæa me poznaju, kao harec/nadudah, tako da je lako provjeriti .Ako netko od vas želi više informacije o meni može rado dobit na PM. Svima vama ja želim Jehovin blagoslov i puno uspjeha u službi....
Sa moje strane: Svje oprošteno i zaboravljeno !!!!!!
Srdaèni pozdrav harec
Íàçàä íà âðõ Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Áðî¼ ïîðóêà : 442
Age : 65
Ëîêàöè¼à : France
Registration date : 16.08.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime22/1/2009, 01:45

Draga Caty
Nemam namjeru za raspravljanje ni u kom sluèaju.Neznam iz kog razloga se nijesmo razumljeli. Nemam pojma o forumima koje napominješ. Želim samo nešto ukratko o sebi reæi.
I pord toga sto mi je neša reko da ne idem na ovaj forum, ja sam ipak doso.
E sada moja draga Caty zašto ti mene mješaš sa nešu neznam ni ja sam, ali da si ostala sa nama na MSN-u mogla bi se uvjerit i sama da ja nijesam nešin klon.Moje pravo ime je:
ha`Arec ben Ya`Shayahu ben N`budah pripadam njemaškoj skupštini Niderschelden ativan sam i na jugoslovenskom hebrejsom i arabskom podruèju i vjeoma puno braæa me poznaju, kao harec/nadudah, tako da je lako provjeriti .Ako netko od vas želi više informacije o meni može rado dobit na PM. Svima vama ja želim Jehovin blagoslov i puno uspjeha u službi....
Sa moje strane: Svje oprošteno i zaboravljeno !!!!!!
Srdaèni pozdrav harec


Draga Cathy
Nemam nameru za raspravljanje ni u kom slucaju. Neznam iz kojih razloga se nismo razumeli? Nemam pojma o forumima koje napominjes.
Zelim samo nesto ukratko o sebi reci.
I pored toga sto mi je nesa rekao da ne idem na ovaj forum, ja sam ipak dosao. E sada moja draga Cathy zasto ti mene menjas sa nesom neznam ni ja sam , ali da si ostala sa nama na MSN-u mogla bi se uveriti i sama da ja nisam nesin KLUN. Moje pravo ime je :
ha'Arec ben Ya'Shayahu ben n'budah pripadam Nemackoj skupstini Niderschelden activan sam i na Jugoslovenskom hebrejskom i arabskom podrucju i veoma puno brace me poznaju, kao harec/nadudah, tako da je lako provjertiti. Ako neko od vas zeli vise informacija o meni moze rado me naci na PP. Svima vama ja zelim Jehovin blagoslov i puno uspeha u sluzbi....
Sa moje strane:
Sve je oprosteno i zaboravljeno!!!!!!!

Srdacan pozdrav harec


Ja sam prevela malo da bi se bolje razumelo jer prevod sa nemackog na cirilicu ne stima puno.
Íàçàä íà âðõ Go down
http://ruzabela.wwooww.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Áðî¼ ïîðóêà : 442
Age : 65
Ëîêàöè¼à : France
Registration date : 16.08.2008

harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime22/1/2009, 04:35

Pozdrav harec,
Ja sam ti ostavila PP tako da mozes sve videti bez problema. Ja mislim da forum nije za to. Ja sam zadovoljna sto si odgovorijo. Nemam ja nista protiv tebe, samo stavljam tacku na I.
Puno stvari se ne podudara , to ces sam videti u tvojoj poruci. Ako ti je neko rekao da ne dolazis na forum , onda nisi trebao ni dolaziti. Znas imati jedan forum iz razondode je jedna stvar , a imati preko 20 vec nesto nije u redu, " a s'druge strane kazes da nista ne razumes oko foruma", nesto ne stima. Jer ako ti je neko rekao da ne ides na forume jer si imao preko 20 onda se razumes dobro u forume...
Dakle ni ja ne zelim da komentarisem u vezi onoga sto si svestan sam sta znaci.
Svako dobro od Ekiper Priroda i mi.

Ko zeli komentarisati na ovo neka otvori novu liniju na Ime 'harec'! Hvala
Linija zakljucana
Admin
Íàçàä íà âðõ Go down
http://ruzabela.wwooww.net
Sponsored content





harec pita??? Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: harec pita???   harec pita??? Icon_minitime

Íàçàä íà âðõ Go down
 
harec pita???
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
PRIRODA NAS DRAGULJ :: ADMINISTRACIJA :: PITANJA, PRIMEDBE I VASE IDEJE.-
Ñêî÷è íà: